Jak to często w życiu bywa, wiele rzeczy powstaje z potrzeby.
Tak też było i w tym przypadku.

ZYSK - wydawnictwo edukacyjne Opole
ZYSK - wydawnictwo edukacyjne autorskie pomoce dydaktyczne
ZYSK - wydawnictwo edukacyjne gry edukacyjne

Słów kilka o wydawnictwie

Od kilkunastu już lat, z racji obowiązków zawodowych kontaktujemy się z Nauczycielami, rodzicami, a nierzadko i z uczniami. W trakcie wielu przeprowadzonych rozmów nieraz słyszeliśmy uwagi zgłaszane przez Nauczycieli przedmiotowców dot. braku na rynku ciekawych i innowacyjnych pomocy dydaktycznych, które pozwoliłyby uczniom lepiej zrozumieć trudne zagadnienia, a także poznać otaczający je świat.


W ZYSK Wydawnictwie Edukacyjnym chcemy przygotowywać autorskie pomoce dydaktyczne dla żłobków, przedszkoli i szkół, dostępne w korzystnych cenach. W planach mamy także ciekawie opracowane różnorodne pomoce dla uczniów i pedagogów, na przykład testy, sprawdziany, programy, scenariusze lekcji. itp.

Zakupione w naszym wydawnictwie pomoce dydaktyczne z pewnością pozytywnie zaskoczą zarówno Państwa, jak i korzystające z nich dzieci.


Chcemy również pięknie wydawać mądre książki dla dzieci i młodzieży, które powinny znaleźć swoje miejsce w biblioteczce każdego dziecka: od książeczek z naklejkami, bajek po ciekawe serie edukacyjne. 

Na początek naszej działalności przygotowaliśmy grę edukacyjną “Figury geometryczne w roli głównej i w tle”. To pomoc dla Nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej, matematyki, Nauczycieli prowadzących terapię pedagogiczną i przede wszystkim dla dzieci. Składa się na nią zestaw kart, który w atrakcyjny sposób wprowadza dzieci w świat geometrii i pozwolą zobaczyć, zrozumieć i zadziałać  (zestaw podstawowy i rozszerzony).

Następne pomoce w przygotowaniu…